O nás

Naša spoločnosť vznikla v r. 1991 a na predaj športových potrieb a vybavenia pre outdoorové aktivity sme sa začali orientovať od r.1996.Postupne sa nám darilo priberať nové a nové značky renomovaných výrobcov. Naša orientácia na kvalitný tovar je dlhodobá,vyhýbame sa lacným produktom z Ázie. Šáák to poznáte, nič moc, keď vám premokne stan v najväčšom lejaku, či praskne podrážka na viacdňovom treku.

 

O veľkoobchodných zákazníkov sa staráme prostredníctvom našich obchodných zástupcov v SR a ČR. Väčšinu prezentovaného tovaru máme na skladoch. Dodávky zaisťujeme promptne kuriérnou službou v ČR aj na Slovensku, prípadne osobným rozvozom, pri návšteve našich obchodných zástupcov.

 

Maloobchodní zákazníci si môžu u nás nakúpiť prostredníctvom týchto internetových stránok, tovar je možné vybrať a odskúšať v našom veľkosklade. Dopravné a platobné podmienky nákupu na e-shope nájdete tu. Kamennú predajňu neprevádzkujeme, nemáme na to nervy -:).

 

Našou snahou je poskytnúť zákazníkom to čo sebe, kvalitný športový tovar, trošku na nich zarobiť, ale hlavne zabezpečiť ich spokojnosť.

 

Váš STG Elcon,s.r.o.

Design by 701 s.r.o.