Kategórie

Baby Buff

Baby Buff® je detská verzia šatky Original Buff® vhodná pre najmenších do 3 - 4 rokov. Oceníte príjemný materiál, ktorý vašu ratolesť nehryzie, šatka zakryje úšká či ochráni pred slnkom a vetrom. A to všetko v jednom, navyše s nádherným detským motívom.

Všetko, čo sme napísali o dospeláckom kolegovi, platí aj tu: "..... Šatka vo forme tunela je bezšvová, vyrobená z polyesterového, mikrovláknového, husto tkaného úpletu. Vďaka tomu je priedušná, výborne absorbuje pot, rýchlo schne a udržuje teplotnú rovnováhu. Vďaka vysokej kvalite úpletu chráni pred vetrom, chladom, slnkom aj pieskom. Šatka je tkaná vcelku, bez švíkov a disponuje výbornou elasticitou, ktorá sa nestráca ani po rokoch. Original BUff® je predurčený na celoročné využívanie pri rôznych športových aktivitách, ale aj na bežné nosenie.Od jesene 2018 zásadná inovácia modelom Original Buff® NEW.

Baby Buff® NEW - na rozdiel od pôvodného Baby Buff® je model NEW elastický vo všetkých smeroch (4 way stretch, pôvodný iba v priečnom), materiál je ešte jemnejší a na dotyk príjemnejší. Je vyrobený z dvoch recyklovaných plastových fliaš, takže náš produkt nezaťažuje životné prostredie, naopak odburáva ekologický odpad. Nový  model navyše disponuje zvýšenou ochranou proti škodlivému UV žiareniu, ochranný faktor dosahuje hodnotu UPF > 50. Samozrejme, všetko dobré čo fungovalo pri starom modeli, funguje aj teraz. 


Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Design by 701 s.r.o.