História šatky BUFF

Trocha filozofie

Výrazný, odvážny, oddaný, inovátorský, profesionálny a hlavne odhodlaný.

Takto to cítia autori BUFF. Ponúknuť Vám funkčné výrobky vysokej kvality. Nejde len o to, aby produkty boli praktické, ale BUFF sa podiela aj na určení trendu, proste všetky ich produkty sú v jedinečnom design.

Pretože nás hneď tak niečo neodradí. Protože sme iný, sme inovátorský, sme BUFF.

 

Spoločnosť

Original BUFF® S.A, navrhuje, produkuje a distribuuje cez 90 % svojich výrobkov v Igualade (neďaleko Barcelony), v meste, kde to všetko začalo. Kancelárie a výrobné priestory sa nachádzajú v jednej budove o rozlohe 8.000m2. Vďaka tomu je možné celý proces od začiatku výroby až po distribúciu precízne sledovať a tým zaistiť maximálnu možnú kvalitu.

Vlajková loď medzi produktami je multifunkčná šátka v tvare tunela - Original BUFF®, originálny a praktický doplnok k oblečeniu, ktorý Vás ochráni v nepriaznivých podmienkach a silných mrazoch, vetru, horúceho slnka… Buff sa vyváža do 60 zemí...

BUFF nie je len obyčajná funkčná vec, je to spôsob vyjadrenia sa, preto sú všetky šatky BUFF vyrobené pre oboje - pre intenzivný šport, horské túry, dobrodružné cesty, ale aj pre každodenné nosenie do školy a práce.

Pretože sme nekonvenčný a chceme dotiahnuť veci ešte ďalej, robíme z vecí každodennej potreby niečo viac, niečo originálne.

 

História

Bolo,nebolo.........

Meno Joan Rojas Vám asi nič nepovie, ale verte, že tento katalánský obchodník je rodený nonkonformista, pre ktorého nie je žiadna prekážka dosť veľká. Joan Rojas sa vydal inou cestou, cestou tých, ktorí chcú robiť veci inak.

Ako vášnivý motorkár miloval pocit slobody, ktorý pri jazde na motorke zažíval. Na motorku nosil vojenský nákrčník ako ochranu pred chladom a vetrom, ktorý ale ako všetky staršie vojenské veci za moc nestáli.

Jedného dňa sa konečne rozhodol urobiť nákrčník vlastný. Deň za dňom robil  náčrty a pokusy z vybavením rodinnej textilnej továrni v Igualde, pokiaľ nebol s výsledkom spokojný. Výsledkom bol bezšvový tunel utkaný z mikrovlákna.

Zo začiatku ho nosili len členovia rodiny a kamaráti, aby si udržali od tela vietor a chlad. Keď ľudia Joanov vynález videli, začali se oň zaujímať a to ho priviedlo k vytvoreniu jeho prvej kolekcií a o tri roky neskôr ju predávali  v Nemecku, Francúzku a Švajčiarsku pod značkou BUFF®.

Za úspechom BUFFu nebola náhoda, ale Joanova vytrvalá a buldočia povaha, ktorá sa stala neoddeliteľnou súčasťou  BUFFu.

Design by 701 s.r.o.